fbpx

WŁASNA FIRMA NA 5+

Czy wiesz, że kiedy podejmujesz decyzję o założeniu własnej firmy, to już na starcie ryzykujesz co najmniej 30 000zł? Tyle mniej więcej pochłania mała firma w pierwszych tygodniach życia. Te pieniądze ryzykujesz i nie masz gwarancji, że z powrotem je odzyskasz.

Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego chcemy, abyś skorzystał z naszego doświadczenia w pracy z początkującymi przedsiębiorcami. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 31 rekomendacji, które pozwolą Ci zminimalizować ryzyko popełnienia najczęstszych błędów. W naszym e-booku znajdziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym dowiesz się: ☑️ jak ocenić czy Twój pomysł na biznes ma sens, ☑️ jak przyciągnąć klientów do swojej firmy, ☑️ jak efektywnie pracować, aby „nie zajechać się”, ☑️ co zrobić, aby nie wpaść w pętlę kredytową.

W poradniku „WŁASNA FIRMA NA 5+” podpowiadamy na co dokładnie powinieneś zwrócić uwagę, aby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie i rozwój firmy. Z doświadczenia wiemy, że własna firma to spora szansa na samorealizację, niezależność finansową i pracę na swoich zasadach. Wiemy też, że własna firma to przede wszystkim spore ryzyko i konieczność stawiania czoła wyzwaniom, na które prawdopodobnie nie jesteś gotowy. Skorzystaj z naszej pomocy i nie ucz się na własnych błędach.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ PRACUJĄC Z NAMI?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą (albo dopiero planujesz nim zostać), to każdego dnia musisz rozwiązywać problemy, które dotyczą Twojej firmy. Możesz robić to metodą prób i błędów albo wykorzystać naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie biznesowe. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze i ochronisz swoje nerwy. Pomożemy Ci stworzyć firmę, z której będziesz dumny. Współpracując z nami zwiększysz szansę, na to że:

🎯 zaczniesz zarabiasz tyle, że będziesz mógł spokojnie patrzeć w przyszłość,

🎯 będziesz pracować tyle ile chcesz i znajdziesz czas dla rodziny lub swoje hobby,

🎯 klienci będą szukać Twojej firmy i będą chcieli płacić za Twój produkt.

JAK MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH ROZWIĄZAŃ?

Jesteśmy konsultantami biznesowymi i możemy pomóc Ci w każdym z 5 kluczowych filarów Twojej firmy. Nie znasz ich? Kliknij w obrazek, aby samemu ocenić, który filar Twojego biznesu wymaga wzmocnienia. Dla każdego filaru opracowaliśmy specjalistyczne poradniki, dzięki którym możesz natychmiast rozpocząć samodzielną pracę nad ważnym dla Ciebie tematem. Możesz także skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami oraz wziąć udział w szkoleniach poświęconych rozwijaniu potencjału mikro firm.

JEŻELI TO NIE JEST JESZCZE DOBRY MOMENT…

Być może uznasz, że to nie jest jeszcze właściwy moment, abyśmy nawiązali współpracę. Pobierz nasz poradnik i samemu sprawdź na co warto zwrócić uwagę projektując własną firmę. Dołącz też do naszej społeczności na FB – znajdziesz tam sporo inspiracji i pomocy. Powodzenia!