fbpx

Poradnik przedsiębiorcy

Poradnik „Jak założyć firmę” – 3 pytania, które musisz sobie zadać

#pomysł na biznes #jak założyć firmę #jak założyć działalność gospodarczą #CEIDG wpis #CEIDG

Zanim przystąpisz do procedury zakładania własnej firmy musisz przemyśleć wiele kwestii. Z artykułu dowiesz się jakie 3 sprawy nie mogą umknąć Twojej uwadze. Sprawdź co musisz przemyśleć zanim zaczniesz swoją przygodę z biznesem jako przedsiębiorca.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Poradnik „Jak założyć firmę – sprawy formalne

#forma prawna działalności gospodarczej #forma opodatkowania #jak założyć działalność gospodarczą

Z tego artykułu dowiesz się o tym jak, od strony formalnej, zorganizować firmę. Dzięki lekturze będziesz wiedzieć: jaką formę prawną działalności wybrać, jaka forma opodatkowania będzie najlepsza i jak wybrać właściwy kod PKD.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Poradnik „Jak założyć firmę” – co trzeba zrobić, aby rozpocząć działalność

#jak założyć firmę #jak założyć działalność gospodarczą #CEIDG wpis

Z artykułu dowiesz się co trzeba zrobić, aby założyć firmę. Wpis do CEIDG nie jest Twoim jedynym obowiązkiem. Pozostają jeszcze inne urzędy oraz instytucje. Przeczytaj artykuł i sprawdź co i kiedy musisz zrobić.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Poradnik „Jak założyć firmę” – jak wypełnić wniosek CEIDG-1?

#CEIDG #jak założyć firmę #jak założyć działalność gospodarczą #CEIDG wpis

Wypełnienie wniosku CEIDG 1 jest Twoim pierwszym zadaniem, gdy zakładasz własną firmę. Wniosek jest stosunkowo prosty – jeżeli jesteś odpowiednio przygotowany, to wypełnienie go zajmie Ci około 20 minut. Tylko tyle dzieli Cię od zostania przedsiębiorcą. Sprawdź jakie dane koniecznie musisz przygotować, aby sprawnie wypełnić wniosek CEIDG 1.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Jak być skutecznym – czyli co robić, aby robić to, co należy

#efektywność osobista #skuteczność w działaniu #sukces w biznesie

Sukces Twojej firmy w dużej mierze zależy od tego czy regularnie robisz to, co powinieneś robić. Gdy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, to jesteś najważniejszym pracownikiem w swojej własnej firmie. Czy potrafisz się zmobilizować na 100%? Czy Twoje nawyki wspierają Cię w codziennej pracy? Jeżeli nie, to przeczytaj ten artykuł i sprawdź jak za pomocą treningu nowych mininawyków możesz być jeszcze skuteczniejszym przedsiębiorcą.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Jak odnieść sukces w biznesie – porady dla przedsiębiorców

#umiejętności menedżerskie #motywacja #sukces #efektywność #cytaty motywacyjne #zarządzanie czasem

Jeżeli zastanawiasz się co zrobić, aby przetrwać i odnieść sukces w biznesie, to koniecznie przeczytaj wskazówki Agnieszki Dzienisiewicz, która jest business coachem i pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich firmy. Znajdź chwilę, aby przeczytać jej porady. Zainspiruj się do mądrego działania!

CZYTAJ ARTYKUŁ


Poradnik jak napisać biznesplan

#biznesplan #biznesplan wzór #biznesplan gotowiec #sukces w biznesie #pomysł na firmę #pomysł na biznes

Przeczytaj artykuł, w którym opisaliśmy dlaczego warto napisać biznesplan oraz jaka jest optymalna struktura tego dokumentu. Znajdziesz też odpowiedź czy warto korzystać z gotowych wzorów biznesplanu, które możesz znaleźć w Internecie.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Pytania, które zmieniają Twój biznes

#coaching biznesowy #inspiracje #pomysł na firmę #sukces w biznesie #efektywność osobista

Mądry przedsiębiorca to ten, który każdego dnia udoskonala swoją strategię działania. Zastanów się nad pytaniami, które zadaje Ci coach Agnieszka Dzienisiewicz i wypracuj najlepszą możliwą odpowiedź, którą następnie wdrożysz do swojej pracy. Właśnie tak zaczyna się zmiana, która pozwoli Ci odnieść sukces w biznesie.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Kozubik News czyli informacje biznesowe

#informacje #gospodarka #własna firma #poradnik przedsiębiorcy

Informacje ze świata gospodarki, które pomogą Ci zarządzać swoją firmą.

CZYTAJ ARTYKUŁ


Biznes plan – wzór do uzupełnienia

#biznesplan #biznesplan gotowiec #biznesplan wzór #pomysł na firmę #pomysł na biznes

W artykule prezentujemy wzór biznesplanu, który jest najczęściej wykorzystywany przez polskie urzędy. Sprawdź jak najprawdopodobniej będzie wyglądać biznesplan, który musisz przedstawić, gdy będziesz starać się o dofinansowanie dla firmy,

CZYTAJ ARTYKUŁ